Dyson štapni usisavač WashG1 za mokro čišćenje podovaID EK000644205
Dyson štapni usisavač WashG1 za mokro čišćenje podovaID: EK000644205
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 749,00 €
Dostavljamo već od 08.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Štapni usisavači |
| Brand | Dyson |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Plava |
| Vrsta | Baterijski |
| Vrijeme rada | 35 min |
| Vrijeme punjenja | 4 h |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 1 l |
| 2u1 | Da |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Ne |
| Mokro usisavanje | Da |
| LED osvjetljenje | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Da |
| Visina | 114 cm |
| Širina | 30 cm |
| Dubina | 22.5 cm |
| Neto težina | 4.9 kg |