AENO parni čistač SM2ID EK000564724
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 105,99 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Očistite površine i uklonite do 99% svih klica samo parom i vodom!
Spreman za korištenje za 15 sekundi
130 °C + podesiva kontrola pare
Do 24 minuta s punim spremnikom vode
7 mlaznica za multifunkcionalnost

Očistite i dezinficirajte bez kemikalija
Para od 130 °C ubija 99,9% bakterija i gljivica u samo nekoliko sekundi.

Spreman za korištenje za samo 15 sekundi
Parni čistač neće vas ostaviti da dugo čekate dok se on zagrijava i bit će spreman za korištenje za samo 15 sekundi.
Višenamjenska upotreba
Parni čistač nije samo za čišćenje različitih vrsta podova, već i praktično glačanje zavjesa, pranje prozora i ogledala, čišćenje zidnih pločica, dezinfekcija dječjih igračaka, čišćenje teške prljavštine u kuhinji, glačanje odjeće i još mnogo toga.
Dubinski čisti kupaonske sanitarije
Kade, tuševi, pločice i fuge mnogo se brže i lakše čiste parom nego dugim i dugotrajnim ribanjem.
Jednostavno čišćenje na teško dostupnim mjestima
Filter masnoće nape jedno je od najtežih mjesta za čišćenje u kuhinji. Iznenadit ćete se koliko se lako čisti pomoću pare i posebne mlaznice za čišćenje.
Učinkovito parenje pod bilo kojim kutom
Okomito ili vodoravno - učinkovito u oba smjera.
Dezinficira igračke i dječji namještaj
Lako i brzo dezinficirajte dječje igračke koje će nakon svega par minuta ponovno biti spremne za korištenje.
Uključen pribor
2 x najlonske četke
Mjedena četka
Četka za pukotine
Jet mlaznica
Nastavak za sušenje poda
Četka za pod s 2 jastučića od mikrofibre

Do 24 minute rada s jednim spremnikom
Čistite, dezinficirajte i glačajte na pari do 24 minute bez prestanka zahvaljujući povećanom spremniku za vodu od 275 ml.
Savršeno čisti prozore i ogledala
Uključena posebna mlaznica koja vam omogućuje lako čišćenje prozora i ogledala.
Jednostavno čišćenje mjesta koja se teško čiste
Snažna para topi svaki prljavštinu, a posebna glava četke lako je uklanja.
Lako se čiste pločice i fuge
S vremenom se pločice u kupaonici ili kuhinji zaprljaju. Fuge između pločica također se mrljaju. Uključena je posebna mlaznica za njihovo učinkovito čišćenje.
Pogodan za čišćenje obuće
Lako očistite cipele bez straha od oštećenja. Posebna mlaznica uključena.
Samostojeći: jednostavan za spremanje
Kada ste gotovi s korištenjem parnoh čistača samo ga ostavite uspravno, nakon klika će se zaključati na mjestu i stajati samostalno. Vrlo prikladno za kompaktno skladištenje
Tehnički podaci:
| Vrijeme rada | 24 min |
| Kapacitet spremnika za vodu | 275 ml |
| Maksimalna temperatura pare | 130 °C |
| Vrijeme zagrijavanja | 15 sekundi |
| Razina buke | 38 dB |
| Izlaz pare | 25 g/min |
| Tlak pare | Do 3 bara |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Zaštita od suhog spremnika | Da |
| Duljina kabela | 5 m |
| Sadržaj paketa |
Mlaznica, mesingana četka, 2 x najlonska četka, brisač, 2 x jastučić od mikrovlakana, četka za praznine, posuda za punjenje |
| Dimenzije | 300 x 140 x 1140 mm |
| Težina | 1,94 kg |
| Tip proizvoda | Parni čistači |
| Brand | Aeno |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga usisivača | 1200 W |
| Tlak pare | 3 bar |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.275 l |
| Vrijeme zagrijavanja | 15 s |
| Navlaka od mikrovlakana | 2 kom |
| Duljina kabela | 5 m |
| Visina | 114 cm |
| Širina | 30 cm |
| Dubina | 14 cm |
| Neto težina | 1.94 kg |