EINHELL akumulatorski nasadni odvijač TE-RW 18/60 Li-Solo, 18 V, 60 NmID EK000832738
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog proizvoda na poklon dobivaš EINHELL 18V 2.5 Ah PXC Starter Kit, punjač i bateriju!
Ponuda traje do 30.04.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 64,90 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Akumulatorski nasadni odvijač
TE-RW 18/60 Li-Solo
- Član obitelji Power X-Change, potrebna 1x 18V baterija
- Kompaktan uređaj, idealan za automobilsku primjenu
- Može se koristiti i kao ručna račna
- Robusni držač alata od 3/8 inča
- Veliki zakretni moment zatezanja i otpuštanja vijaka i matica
- Jednostavno prebacivanje rotacije desno/lijevo
- Elektronika brzine bez stupnjeva za rad orijentiran na primjenu
- Ergonomski dizajn s mekim rukohvatom za ugodan rad
- Veliki prekidač za različite položaje držanja
- LED svjetlo za optimalno osvjetljenje radnog područja
- Uklj. adapter od 3/8" do 1/2" držač alata
- Isporučuje se bez baterije i punjača (dostupni zasebno)
Opis proizvoda
Einhell akumulatorska račna TE-RW 18/60 Li-Solo učinkovit je alat za hobi radionicu i garažu. Kao dio obitelji Power X-Change, u kojoj se sve povezane baterije, punjači i uređaji mogu međusobno kombinirati bez ograničenja, akumulatorska račna se uglavnom koristi u automobilskom sektoru. Kompaktno izrađena i opremljena ergonomski dizajniranim površinama s mekim rukohvatom, akumulatorska račna idealna je za rad na uskim ili teško dostupnim mjestima. Osim toga, akumulatorska račna može se koristiti i kao ručna račna. Sa svojim robusnim držačem alata od 3/8 inča i velikim okretnim momentom od 60 Nm, račna može olabaviti i zategnuti čak i najčvršće zategnute vijke. Prebacivanje s rotacije u smjeru kazaljke na satu na rotaciju suprotnu kazaljki na satu jednostavno je pomoću prekidača, a elektronika brzine omogućuje vam rad na način koji je prilagođen vašoj primjeni. Veliki prekidač omogućuje rad iz različitih položaja ručke. Akumulatorska račna opremljena je integriranim LED svjetlom tako da možete raditi i u tamnim područjima. Opseg isporuke uključuje adapter za držač alata od 1/2 inča. Isporuka ne uključuje bateriju ili punjač. Oni su dostupni zasebno.
Tehnički podaci
| Broj baterija uključenih u isporuku | 0 pcs |
|---|---|
| Broj punjača uključen u isporuku | 0 pcs |
| Brzina praznog hoda maks. | 260 min^-1 |
| Napon motora | 18 V |
| Težina proizvoda | 0.82 Kg |
| Vrsta motora | Motor sa četkicama |
| Zakretni moment (tvrdo) | 60 Nm |
| Brand | Einhell |
| Maks. br. okr. u slob. hodu | 260 okr/min |
| Broj baterija u paketu | 0 kom |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Tip proizvoda | Aku odvijači |
| Maks. okretni moment | 60 Nm |
| Prihvat alata | kvadratni 3/8 inch |