Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Franke Eos NeoID EK000421762
Franke Eos NeoID: EK000421762
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 309,00 €
Slavina Eos-Neo, kat. br. 115.0590.044 Vrsta slavine<...
Saznaj više
Dostavljamo već od 12.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Slavina Eos-Neo, kat. br. 115.0590.044
| Vrsta slavine |
Inox |
|---|---|
| Boja proizvoda |
Antracit, Bakar, Crni inox, Zlatna, Inox |
| Vrsta materijala |
Nehrđajući čelik 304 |
| Tlak |
Visokotlačna |
| Dimenzije otvora za ugradnju (mm) |
35 |
| Dimenzije uloška (mm) |
35 |
| Rotacija cijevi |
180° |
| Eco funkcija uštede vode |
Ne |
| Boja | Inox |
| Brand | Franke |
| Visina | 38.7 cm |
| Tip proizvoda | Slavine |
| Tlak | Visokotlačna |
| Tip slavine | Jednoručna |
| Vrsta cijevi | Čvrsta |
| Promjenjivi mlaz | Ne |
| Regulacija protoka vode | Ne |
| Doseg izlijeva | 22.9 mm |
| Visina slavine | 38.7 cm |