Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Franke sudoper Onda Line OLX 651, lijevi ocjeđivačID EK000421789
Franke sudoper Onda Line OLX 651, lijevi ocjeđivačID: EK000421789
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 115,00 €
Širok asortiman sudopera, inovativni koncept i profinjen dizajn je ono što Franke nudi svojim kupcima. U osnovi svakog proizvoda utkani su principi Franke filozofije: najviša kvaliteta sirovih mate...
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Širok asortiman sudopera, inovativni koncept i profinjen dizajn je ono što Franke nudi svojim kupcima. U osnovi svakog proizvoda utkani su principi Franke filozofije: najviša kvaliteta sirovih materijala, lakoća uporabe i sigurnost pri korištenju, štednja vodne energije i zaštita okoliša.
| Materijal i boja | Inox |
|---|---|
| Način ugradnje | Standardna ugradnja |
| Ormar (cm) | 60 / 80 završni |
| Familija | Onda Line |
| Dimenzije (mm) | 1000x500 |
| Dimenzije kade (mm) | 345x395x175, 170x320x80 |
| Ugradni otvor (mm) | 980x480 |
-
Standardna ugradnja
-
-
| Boja | Inox |
| Brand | Franke |
| Materijal | Inox |
| Rupa za slavinu | Da |
| Širina | 34.5 cm |
| Dubina | 17.5 cm |
| Dužina (cm) | 39.5 cm |
