Franke OrbitID EK000422052
Franke OrbitID: EK000422052
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 139,00 €
-5% u košarici
Slavina Orbit, kat. br. 115.0623.054 Vrsta slavine
Saznaj više
Dostavljamo već od 03.04.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Slavina Orbit, kat. br. 115.0623.054
| Vrsta slavine |
Krom, Krom/fragranit |
|---|---|
| Serija |
Maris |
| Boja proizvoda |
Krom/Avena, Krom/Crna, Krom/Glečer bijela, Krom/Kameno siva, Krom/Kašmir, Krom/Sahara |
| Vrsta materijala |
Mesing |
| Tlak |
Visokotlačna |
| Dimenzije otvora za ugradnju (mm) |
35 |
| Dimenzije uloška (mm) |
35 |
| Materijal fleksibilne cijevi tuša |
Sivi najlon |
| Rotacija cijevi |
360° |
| Eco funkcija uštede vode |
Da |
| Boja | Krom |
| Brand | Franke |
| Visina | 21 cm |
| Tip proizvoda | Slavine |
| Tlak | Visokotlačna |
| Tip slavine | Jednoručna |
| Vrsta cijevi | Čvrsta |
| Promjenjivi mlaz | Ne |
| Regulacija protoka vode | Ne |
| Doseg izlijeva | 22.5 mm |
| Visina slavine | 21 cm |