SAMSUNG QLED TV QE55Q60DAUXXHID EK000609730
SAMSUNG QLED TV QE55Q60DAUXXHID: EK000609730
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Potrebno je ubaciti televizor i odabrani nosač u košaricu. Ponuda vrijedi do 31.07.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 589,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Ostalo | Quantum Dot tehnologija |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sustav | Tizen |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Dijagonala | 55 inch/140 cm |