Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko štednjak FSE63320DWID EK000533070
Beko štednjak FSE63320DWID: EK000533070
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 419,99 €
Beko štednjak FSE63320DW
Saznaj više
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko štednjak FSE63320DW
| Tip proizvoda | Štednjaci |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip štednjaka | Kombinirani |
| Energetska klasa | A |
| Poklopac | Staklo |
| Zaslon | Da |
| Volumen pećnice | 66 l |
| Tip pećnice | Električna |
| Tip čišćenja pećnice | Hidroliza |
| Broj funkcija pećnice | 6 |
| Odmrzavanje | Ne |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 52.2 kg |
| Bruto težina | 55.8 kg |
