Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Krups aparat za kavu EA910A10ID EK000662775
Krups aparat za kavu EA910A10ID: EK000662775
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 499,99 €
- 5% svi načini plaćanja
Dostavljamo već od 28.04.2026
Jamstvo: 1 god Pravne / 2 god Fizičke osobe
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Krups |
| Jamstvo | 1 god Pravne / 2 god Fizičke osobe |
| Tip proizvoda | Aparati za espresso kavu |
| Tip aparata | Automatski |
| Snaga aparata za kavu | 1450 W |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.7 l |
| Zaslon | Da |
| Dvostruka šalica | Da |
| Grijanje šalica | Ne |
| Spremnik za mlijeko | Ne |
| Mlinac za kavu u zrnu | Da |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Automatsko čišćenje | Da |
| Automatsko uklanjanje kamenca | Da |
| Visina | 36.4 cm |
| Širina | 24 cm |
| Dubina | 34.6 cm |
| Neto težina | 9 kg |