Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
VILLAGER motorni trimer BC 522 E, 1.77 KS, radna širina 255 mmID EK000651153
VILLAGER motorni trimer BC 522 E, 1.77 KS, radna širina 255 mmID: EK000651153
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 145,90 €
- Cijena
- 129,90 €
VILLAGER motorni trimer BC 522 E
Saznaj više
Dostavljamo već od 11.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
VILLAGER motorni trimer BC 522 E

Funkcije:
- Velika izlazna snaga
Preporuka:
- Koristiti mješavinu goriva i Villager 2T ulja u omjeru 40:1 (2.5%)
| Specifikacije | |
|---|---|
| Tip motora | 2-taktni zračno hlađeni |
| Zapremina motora | 51.7 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 1.3 kW / 7800 rpm |
| Radni zahvat niti | 415 mm |
| Radni zahvat noža | 255 mm |
| Sistem prijenosa | Kardan |
| Tip kardanske cijevi | Jednodjelna |
| Promjer kardanske cijevi | 28 mm |
| Tip rukohvata | Dvostruki |
| Tip remena | Professional |
| Masa | 10.5 kg |
| Tip proizvoda | Motorni trimeri |
| Brand | Villager |
| Jamstvo | 2 god |
| Maks. radna širina | 225 mm |
| Tip ručke | U |
| Zapremnina motora | 51.7 ccm |
| Snaga motora | 1.77 KS |
| Tip motora | dvotaktni |