Franke Centro Doccia PlusID EK000422064
Franke Centro Doccia PlusID: EK000422064
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 399,00 €
Slavina Centro Doccia Plus Krom Vrsta slavine
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.04.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Slavina Centro Doccia Plus Krom
| Vrsta slavine |
Krom |
|---|---|
| Boja proizvoda |
Krom |
| Vrsta materijala |
Mesing |
| Tlak |
Visokotlačna |
| Dimenzije otvora za ugradnju (mm) |
35 |
| Dimenzije uloška (mm) |
35 |
| Materijal fleksibilne cijevi tuša |
Sivi najlon |
| Rotacija cijevi |
120° |
| Eco funkcija uštede vode |
Da |
| Boja | Krom |
| Brand | Franke |
| Visina | 27.8 cm |
| Tip proizvoda | Slavine |
| Tlak | Visokotlačna |
| Tip slavine | Jednoručna |
| Vrsta cijevi | Izvlačna |
| Promjenjivi mlaz | Ne |
| Regulacija protoka vode | Ne |
| Doseg izlijeva | 21.6 mm |
| Visina slavine | 27.8 cm |