Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Franke Novara Plus DocciaID EK000421689
Franke Novara Plus DocciaID: EK000421689
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 146,00 €
- Cijena
- 116,80 €
Slavina Novara-Plus-Doccia, kat. br. 115.0347.111 Vrs...
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Slavina Novara-Plus-Doccia, kat. br. 115.0347.111
| Vrsta slavine |
Fragranit |
|---|---|
| Boja proizvoda |
Avena, Crna, Glečer bijela, Kameno siva, Kašmir, Sahara |
| Vrsta materijala |
Mesing |
| Tlak |
Visokotlačna |
| Dimenzije otvora za ugradnju (mm) |
35 |
| Dimenzije uloška (mm) |
40 |
| Materijal fleksibilne cijevi tuša |
Sivi najlon |
| Rotacija cijevi |
120° |
| Eco funkcija uštede vode |
Ne |
| Boja | Krom |
| Brand | Franke |
| Visina | 17.5 cm |
| Tip proizvoda | Slavine |
| Tlak | Visokotlačna |
| Tip slavine | Jednoručna |
| Vrsta cijevi | Čvrsta |
| Promjenjivi mlaz | Dvostupanjski |
| Regulacija protoka vode | Ne |
| Doseg izlijeva | 19.5 mm |
| Visina slavine | 17.5 cm |