Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Franke Old EnglandID EK000421985
Franke Old EnglandID: EK000421985
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 288,75 €
Slavina Old-England, kat. br. 115.0060.360 Vrsta slav...
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Slavina Old-England, kat. br. 115.0060.360
| Vrsta slavine |
Rustikalna |
|---|---|
| Serija |
Smart |
| Boja proizvoda |
Bakar, Boja bronce, Krom |
| Vrsta materijala |
Mesing |
| Tlak |
Visokotlačna |
| Dimenzije otvora za ugradnju (mm) |
35 |
| Dimenzije uloška (mm) |
35 |
| Rotacija cijevi |
360° |
| Eco funkcija uštede vode |
Ne |
| Boja | Krom |
| Brand | Franke |
| Visina | 29 cm |
| Tip proizvoda | Slavine |
| Tlak | Visokotlačna |
| Tip slavine | Rustikalna |
| Vrsta cijevi | Čvrsta |
| Promjenjivi mlaz | Ne |
| Regulacija protoka vode | Ne |
| Doseg izlijeva | 21.5 mm |
| Visina slavine | 29 cm |