Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Franke slavina Active L DocciaID EK000457797
Franke slavina Active L DocciaID: EK000457797
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 348,75 €
Slavina Active-L-Doccia, kat. br. 115.0653.379 Naziv ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 29.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Slavina Active-L-Doccia, kat. br. 115.0653.379
| Naziv proizvoda | Slavina Active L Doccia Krom |
|---|---|
| Vrsta slavine |
Krom |
| Boja proizvoda |
Krom |
| Vrsta materijala |
Mesing |
| Tlak |
Visokotlačna |
| Dimenzije otvora za ugradnju (mm) |
35 |
| Dimenzije uloška (mm) |
35 |
| Materijal fleksibilne cijevi tuša |
Sivi najlon |
| Rotacija cijevi |
180° |
| Eco funkcija uštede vode |
Da |
| Boja | Krom |
| Brand | Franke |
| Visina | 31.2 cm |
| Tip proizvoda | Slavine |
| Tlak | Visokotlačna |
| Tip slavine | Jednoručna |
| Vrsta cijevi | Izvlačna |
| Promjenjivi mlaz | Ne |
| Regulacija protoka vode | Ne |
| Doseg izlijeva | 22 mm |
| Visina slavine | 31.2 cm |