Alveus sudoper COMBI CERAL 100 desniID EK000603076
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 449,00 €
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Alveus kuhalo i sudoper Combi Ceral prilagođen je za ugradnju u čajne i manje kuhinje garsonijerama, vikendicama te kućama za odmor.
Novi model Combi Ceral 100 nudi tri rješenja u jednom: 170 mm dubok sudoper iz vrhunskog nehrđajućeg čelika, oblikovanog tako da omogućava vrlo jednostavno čišćenje, prostor za cijeđenje posude te staklokeramičku ploču sa upravljanjem na dodir. Ploča ima dvije ringle.
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Metalik siva |
| Brand | Alveus |
| Tip proizvoda | Sudoperi |
| Oblik sudopera | Kvadratni |
| Način ugradnje | Nasadni |
| Materijal | Inox |
| Rupa za slavinu | Ne |
| Broj bazena | 1 |
| Ocjedna ploha | Da |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Širina sudopera | 60 cm |
| Dubina bazena | 17 cm |
| Dužina (cm) | 100 cm |