Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Alveus sudoper FORMIC 20 SteelID EK000603060
Alveus sudoper FORMIC 20 SteelID: EK000603060
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 289,00 €
Alveus Granital Plus sudoperi izrađeni su od visokokvalitetnog kompozitnog materijala uz poseban izgled metalik sjaja. Formic linija sudopera omogućuje klasičnu usadnu ugradnju ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Alveus Granital Plus sudoperi izrađeni su od visokokvalitetnog kompozitnog materijala uz poseban izgled metalik sjaja. Formic linija sudopera omogućuje klasičnu usadnu ugradnju ili elegantnu podgradnu ugradnju.
Sudoper dolazi sa: Pop-Up sifonom i kopčama za montažu
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Gun metal |
| Brand | Alveus |
| Tip proizvoda | Sudoperi |
| Oblik sudopera | Kvadratni |
| Način ugradnje | Ugradbeni / podugradbeni |
| Materijal | Granital |
| Rupa za slavinu | Da |
| Broj bazena | 1 |
| Ocjedna ploha | Ne |
| Daljinski upravljač | Da |
| Širina ormarića | 50 cm |
| Širina sudopera | 51 cm |
| Dubina bazena | 20 cm |
| Dužina (cm) | 52 cm |