Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Alveus sudoper LINE MAX 80, brušeni čelikID EK000602994
Alveus sudoper LINE MAX 80, brušeni čelikID: EK000602994
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 169,00 €
Jednostavne linije povezane u sofisticirani dizajn, upotpuniti će izgled kuhinje bilo kojeg stila. Sve modele Line Max proizvodimo sa naprednom tehn...
Saznaj više
Dostavljamo već od 09.06.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Jednostavne linije povezane u sofisticirani dizajn, upotpuniti će izgled kuhinje bilo kojeg stila. Sve modele Line Max proizvodimo sa naprednom tehnologijom samo od vrhunskog materijala – od nehrđajućeg čelika vrhunske kvalitete.
Sudoper Line Max linije odlikuje:
- Natprosječno duboka (190 mm) posuda velikog volumena.
- Bez rubova - ocjedna površina je ravna, bez vanjskih rubova i sa 100% iskorištenom površinom.
- Jednostavna upotreba i čišćenje zahvaljujući modernim, ravnim linijama i glatkim površinama.
Sudoper dolazi sa: sifonom i kopčama za ugradnju.
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Metalik siva |
| Brand | Alveus |
| Oblik sudopera | Kvadratni |
| Način ugradnje | Ugradbeni |
| Materijal | Inox |
| Rupa za slavinu | Ne |
| Broj bazena | 1 |
| Ocjedna ploha | Da |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Širina ormarića | 50 cm |
| Širina sudopera | 50 cm |
| Dubina bazena | 19 cm |
| Dužina (cm) | 79 cm |