Alveus sudoper QUADRIX 50 Deep BlackID EK000603079
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 369,00 €
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Alveus Granital Plus sudoperi izrađeni su od visokokvalitetnog kompozitnog materijala uz poseban izgled metalik sjaja. Glavna značajka Quadrix kuhinjskih sudopera su čvrste linije koje savršeno odgovaraju različitim kuhinjskim stilovima.
Mogućnost ugradnje ispod radne površine (U) dodatno doprinosi estetskom i trendi izgledu i jednostavnom čišćenju.
Sudoper dolazi sa: Pop-Up sifonom i kopčama za montažu
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Alveus |
| Tip proizvoda | Sudoperi |
| Oblik sudopera | Kvadratni |
| Način ugradnje | Ugradbeni / podugradbeni |
| Materijal | Granital |
| Rupa za slavinu | Ne |
| Broj bazena | 1 |
| Ocjedna ploha | Ne |
| Daljinski upravljač | Da |
| Širina ormarića | 60 cm |
| Širina sudopera | 46 cm |
| Dubina bazena | 20 cm |
| Dužina (cm) | 56 cm |