Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense hladnjak RQ760N4SBFEID EK000581711
Hisense hladnjak RQ760N4SBFEID: EK000581711
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš TV 32A4S!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 03.08.2026. ili do isteka zaliha.
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 01.06.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Iskoristi 10% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.799,00 €
- Cijena
- 1.479,00 €
Dodatnih 10% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
1.331,10 €
Hisense hladnjak RQ760N4SBFE
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Hisense hladnjak RQ760N4SBFE
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip hladnjaka | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 584 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 352 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 232 l |
| Potrošnja električne energije | 352 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Da |
| Ledomat | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Da |
| Visina | 178.5 cm |
| Širina | 91.4 cm |
| Dubina | 72.5 cm |
| Neto težina | 134 kg |
| Bruto težina | 143 kg |