Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
VIVAX COOL klima uređaj ACP-12CH35AEQI PRO R32ID EK000847520
VIVAX COOL klima uređaj ACP-12CH35AEQI PRO R32ID: EK000847520
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 498,75 €
Provjerite zašto su Vivax klima uređaji najprodavaniji u Hrvatskoj. Qdesign serija predstavlja dokaz da Vivax klima uređaji i u najn ižemcjenovnom razredu nude puno više od konkurencije. Posebna 3D...
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Provjerite zašto su Vivax klima uređaji najprodavaniji u Hrvatskoj. Qdesign serija predstavlja dokaz da Vivax klima uređaji i u najn ižemcjenovnom razredu nude puno više od konkurencije. Posebna 3Dinvertertehnologija omogućuje znatne uštede energije, tihi rad idug otrajnukvalitetu. Sve to u energetskoj klasi A++ u hlađenju i A+ ugrijanju.
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Vivax |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 3.81 kW |
| Učinak hlađenja | 3.51 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 26 do 35 m2 |
| Energetski razred grijanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 6.5 |
| SCOP koeficijent | 4.1 |
| Nominalna ulazna snaga hlađenja | 3.51 kW |
| Područje rada u modu grijanja | -15≤T≤30°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤50°C |
| Promjer cijevi tekuće faze | 1/4" |
| Promjer cijevi plinske faze | 3/8" |
| Max. dužina cijevi | 25 m |
| Max. visinska razlika | 10 m |
| Prednapunjena dužina cijevi | 5 m |
| Nadopuna rashladnog medija | 12 g/m |
| Razmak nosača vanjske jedinice | 451 mm |
| Buka - UJ | 56 dB |
| Buka - VJ | 63 dB |