Philips glačalo GC4532/20ID EK000438315
Philips glačalo GC4532/20ID: EK000438315
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 69,01 €
Philips glačalo GC4532/20
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Philips glačalo GC4532/20
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Plava |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Snaga glačala | 2400 W |
| Neprestana para | 45 g/min |
| Dodatna količina pare | 180 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Ne |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.3 l |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Funkcija samočišćenja | Ne |
| Neto težina | 1.552 kg |