Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips pegla za kosu Essential HP8321/00ID EK000521883
Philips pegla za kosu Essential HP8321/00ID: EK000521883
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 39,99 €
- Cijena
- 19,99 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Glačala za kosu |
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Broj postavki temperature | 1 |
| Minimalna temperatura | 210 C |
| Maksimalna temperatura | 210 C |
| Vrijeme zagrijavanja | 60 s |
| Širina ploče | 2.8 cm |
| Dužina ploče | 10 cm |
| Keramički premaz | Da |
| Tehnologija iona | Ne |
| Duljina kabela | 1.8 m |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Zaključavanje temperature | Da |
| Torbica za pohranu | Ne |