Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips pegla za kosu StraightCare Essential BHS378/00ID EK000268112
Philips pegla za kosu StraightCare Essential BHS378/00ID: EK000268112
PROLJETNI KODOVI: Kupko dijeli kodove za popust!
Akcija traje od 15.04.2026. u 9h do 20.04.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 49,99 €
- Cijena
- 34,99 €
Philips glačalo za kosu BHS378/00
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Philips glačalo za kosu BHS378/00
| Tip proizvoda | Glačala za kosu |
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Broj postavki temperature | 6 |
| Minimalna temperatura | 160 C |
| Maksimalna temperatura | 230 C |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 s |
| Širina ploče | 2.8 cm |
| Dužina ploče | 10 cm |
| Keramički premaz | Da |
| Tehnologija iona | Da |
| Duljina kabela | 1.8 m |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Zaključavanje temperature | Da |
| Torbica za pohranu | Ne |