Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips pegla za kosu StraightCare BHS674/00ID EK000268097
Philips pegla za kosu StraightCare BHS674/00ID: EK000268097
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 39,99 €
Philips glačalo za kosu BHS674/00. Lako savršeno izravnajte kosu pomoću našeg novog aparata za eavnanje kose. Regeneracija ionima i ploče s keramičkom oblogom zaštitit će kosu, spriječiti statički ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Philips glačalo za kosu BHS674/00. Lako savršeno izravnajte kosu pomoću našeg novog aparata za eavnanje kose. Regeneracija ionima i ploče s keramičkom oblogom zaštitit će kosu, spriječiti statički elektricitet i osigurati sjaj. Visoka temperatura omogućava postizanje predivnih rezultata u jednom potezu.
| Tip proizvoda | Glačala za kosu |
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Broj postavki temperature | 10 |
| Minimalna temperatura | 130 C |
| Maksimalna temperatura | 220 C |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 s |
| Širina ploče | 2.5 cm |
| Dužina ploče | 10.5 cm |
| Keramički premaz | Da |
| Tehnologija iona | Da |
| Duljina kabela | 1.8 m |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Zaključavanje temperature | Ne |
| Torbica za pohranu | Ne |