Liebherr hladnjak KGNbdc 2063ID EK000846604
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.199,00 €
- Cijena
- 999,00 €
Dostavljamo već od 19.05.2026
Jamstvo: 2 + 8 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Kupite energetski učinkovit promotivni model u sklopu promotivnog razdoblja od 1.5.2026. do 31.10.2026. i registrirajte svoj uređaj.
Detaljne informacije možete pronaći u uvjetima i odredbama jamstva za 10-godišnje jamstvo.
Proizvod možete registrirati ovdje.
Liebherr hladnjak KGNbdc 2063

NoFrost
Kad otvorite pretinac zamrzivača, želite vidjeti smrznute namirnice – ali sigurno ne i led i inje. Funkcija NoFrost štiti prostor za zamrzavanje od neželjenih nakupina leda, koje troše mnogo energije, a u međuvremenu postanu jako skupe. NoFrost znači: nikad više nećete morati s mukom i mnoštvom uloženog vremena otapati hladnjak, imat ćete više vremena za druge stvari – a uštedjet ćete i novac.

DuoCooling
Zahvaljujući dvama potpuno odvojenima ciklusima hlađenja, funkcija DuoCooling brine se za to da se ne odvija izmjena zraka između odjeljka za hlađenje i odjeljka za zamrzavanje. Namirnice se ni ne isušuju niti se prenose mirisi. A to znači: manje bacati, rjeđe kupovati, ali više uštedjeti i uživati.

SmartDeviceBox s mogućnošću dodatne ugradnje
Želite biti opremljeni za budućnost pametnog doma Smart Home? Vaš će vam hladnjak Liebherr rado pružiti podršku: možete u svoj hladnjak Liebherr dodatno ugraditi pretinac SmartDeviceBox koji ga prenosi na internet. Pretinac SmartDeviceBox dade se ugraditi u svega par poteza, a već vam danas otvara cijeli svijet digitalnih mogućnosti.

SmartSteel
Zahvaljujući površini SmartSteel, izražaj purističkog dizajna na uređaju savršen je dodatak svakoj kuhinji. Horizontalna lazura ističe nehrđajući čelik i pruža mu svilenkast sjaj i ugodan osjećaj. Poseban premaz smanjuje pojavu otisaka prstiju i čini površinu otpornom na ogrebotine. Na taj način ništa neće ugroziti vanjski izgled visoke kvalitete.

Dodirni zaslon
Reagira i na najmanji dodir: Putem dodirnog zaslona jednostavno i intuitivno upravljate svojim hladnjakom Liebherr. Na zaslonu su sve funkcije pregledno raspoređene. Blagim dodirom prsta odabirite, primjerice, funkcije bez napora ili provjerite trenutačnu temperaturu svog rashladnog uređaja.

Ulegnuta ručka
Posebno i funkcionalno: uređaj se ugodno lako otvara zahvaljujući ergonomski postavljenoj vertikalnoj ulegnutoj ručki koja se proteže cijelom visinom. Takav suvremen i puristički dizajn omogućuje savršeno uklapanje u kuhinju bez istaknutih ručki.

InteriorFit
Zaokružite puristički dizajn svoje kuhinje: naši se rashladni uređaji savršeno uklapaju u nišu duboku 60 cm. Samo su vrata istaknuta pa imate optimalan pristup ulegnutoj ručki odnosno ručki za podizanje. Liebherr je fokus i zvijezda vaše kuhinje, a time je i kuhinja uvijek u središtu pažnje.

Sustav PowerCooling
Kod svog hladnjaka želite biti sigurni da hlađenje bude gotovo ravnomjerno raspoređeno? Za to se brine sustav PowerCooling: podjednako snažan kao i tih ventilator učinkovito raspoređuje hladan zrak u cjelokupnom prostoru za hlađenje.

SuperSilent
Psssst – pažljivo osluškujte: vaš je hladnjak Liebherr toliko tih da morate dobro naćuliti uši da ga čujete. U čemu je tajna? Sve komponente hladnoće, kao što su kompresori, ventili, ventilatori i isparivači optimirani su i savršeno usklađeni. Kako biste u svojoj kuhinji slušali samo ono što želite čuti.

Stropna LED rasvjeta
Stropna LED rasvjeta osvjetljuje unutrašnjost odozgor – za dobar pregled nad namirnicama. Dodatno osvijetljen pogled: LED diode smještene su ispred staklenih ploča, pa je dobro osvijetljen čak i napunjen hladnjak.

Polica u vratima
Želite sigurnu površinu za skladištenje za svoje napitke ili namirnice? A opet ih želite lako dosegnuti? Naše police u vratima nude vam obje mogućnosti. Mogu se podešavati po visini i tako se prilagođavaju vašim potrebama. A praktičan je i držač boca koji se može pomicati i vaditi: tako vaše boce uvijek stoje sigurno.

Police na unutarnjoj strani vrata podesive po visini
Upotrijebite cijeli prostor svog uređaja Liebherr – i to u potpunosti u skladu sa svojim potrebama! Pritom će vam pomoći police s unutarnje strane vrata koje možete premještati po visini: položaj polica po visini možete u bilo kojem trenutku brzo i jednostavno promijeniti te ih tako iznimno fleksibilno upotrebljavati za sigurno čuvanje najrazličitijih spremnika i namirnica.

Staklene ploče s ukrasnim letvicama u optici nehrđajućeg čelika
Jasan raspored, dobro osvjetljenje i privlačan izgled – to je dojam koji uređaj Liebherr ostavlja pri svakom otvaranju. Tome pridonose i prozirne ploče od sigurnosnog stakla. Jednim ih pokretom ruke možete brzo i jednostavno premještati po visini. Za atraktivan izgled brinu se ukrasne letvice u boji nehrđajućeg čelika.

Komforno namještanje po visini staklenih ploča
Imate veliku posudu za hladnjak? Onda jednostavno promijenite visinu umetanja staklenih ploča. Zahvaljujući komfornom namještanju po visini to ide brzo i individualno – čak i s namirnicama na pločama.

EasyFresh-Safe s integriranom vodilicom ladica
Zahvaljujući ugrađenim vodilicama za ladice sa zaustavljanjem pri izvlačenju, pretinac EasyFresh posebno se lako otvara i zatvara. Tu je i dodatni plus za udobnost: tračnice pomažu da se pretinac čvrsto zatvori. Tako se ohlađene namirnice uvijek čuvaju u optimalnim uvjetima.

Filtar s aktivnim ugljenom FreshAir
Miris pojedinih namirnica tijekom vremena postaje sve manje ugodan. Ali to nije nikakav problem za vaš hladnjak Liebherr: Zahvaljujući filtru s aktivnim ugljenom FreshAir, u vašem unutarnjem prostoru uvijek vlada svjež zrak. Taj se filtar nalazi neposredno na struji zraka u kućištu ventilatora i u najvećoj mogućoj mjeri neutralizira mirise. Prikaz vas podsjeća na to kada trebate zamijeniti filtar.

Ploča za odlaganje jaja
Želite pohraniti jaja na siguran način i bez kutije u svom hladnjaku? Nikakav problem s ovom pločom za odlaganje jaja: ovdje možete staviti do 10 kokošjih jaja tako da budu stabilna, zaštićena i dobro rashlađena. Ta ploča pristaje i u unutarnja vrata, ali i na staklene ploče.

Rashladni akumulator
Rashladni akumulatori dvostruko su korisni – kako u unutarnjem prostoru tako i u vanjskoj primjeni. U unutrašnjosti zamrzivača smrznute namirnice još neko vrijeme opskrbljuju hladnoćom u slučaju nestanka struje. A na izletima vas prate kao generatori hladnoće za jela i pića. Uostalom: Kod modela SmartFrost štedite prostor odlaganjem u stropni dio zamrzivača.

VarioSpace
Tražite li mjesto gdje sladolednu tortu na kat možete sigurno pohraniti do ljetne zabave? To nije nikakav problem za vaš Liebherrov zamrzivač: on zna da vam je ponekad jednostavno potrebno malo više mjesta. Uz VarioSpace možete jednostavno izvaditi ladice zamrzivača i voilà: dobili ste izrazito visok prostor za pohranu!
| Grupa proizvoda | Kombinirani hladnjak/zamrzivač s tehnologijama EasyFresh i NoFrost |
| GTIN | 4016803160571 |
| Series | Pure |
| Razred energetske učinkovitosti | C |
| Potrošnja energije za 24 h | 0,443 kWh / 24 h |
| Godišnja potrošnja energije | 162 kWh/godišnje |
| Klimatski razred | SN-T |
| Razina buke | 35 db |
| Razred emisije buke prenošene zrakom | B |
| Priključna vrijednost | 1,4 A 183 W |
| Napon | 220-240 V ~ |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
| Upravljanje | LCD monokromatski zaslon, dodirni zaslon |
| Broj temperaturnih zona | 2 |
| Broj ciklusa hlađenja koji se mogu regulirati | 2 |
| VarioTemp | Ne |
| Prikaz temperature | Odjeljak za hlađenje i zamrzavanje |
| BottleTimer | — |
| Rukovanje | érintés |
| Rješenje za umreženost | mogućnost dodatne ugradnje |
| Raspon temperatura u odjeljku za hlađenje koji se može namještati | +2 °C do +9 °C |
| Regulacija vlažnosti | DuoCooling |
| Klimatske zone rashladnog dijela | EasyFresh |
| Postupak otapanja | automatski |
| Filtar FreshAir | u ventilu |
| Sustav izvlačenja ladica u odjeljku za hlađenje | Integrirana vodilica ladice |
| Unutarnja rasvjeta u odjeljku za hlađenje | Stropna LED rasvjeta |
| Broj polica za odlaganje u odjeljku za hlađenje | 5 |
| od toga podesivo po visini | 4 |
| od toga djeljivo | 0 |
| VarioSafe | — |
| InfinitySpring | — |
| Skladištenje boca | — |
| Broj stalaka za boce | 1 |
| Broj stalaka za limenke | 3 |
| VarioBox | — |
| Broj pretinaca VarioBox | 0 |
| Posuda za maslac | — |
| Ploča za odlaganje jaja | 10 jaja |
| Polica u vratima | Polica za boce i konzerve |
| Police na unutarnjoj strani vrata podesive po visini | namještanje u koracima |
| SoftSystem | — |
| Raspon temperature odjeljka za zamrzavanje | –15 °C do –26 °C |
| Položaj odjeljka za zamrzavanje | en bas |
| Postupak otapanja | automatski |
| Kapacitet zamrzavanja 24 sata prema GS | 10,00 kg / 24 h |
| Broj ladica u odjeljku za zamrzavanje | 3 |
| od toga na teleskopskim vodilicama | 0 |
| FrostSafe | Posve zatvorene ladice s prozirnom frontom |
| Sustav izvlačenja ladica u odjeljku za zamrzavanje | Ladica od sigurnosnog stakla |
| Unutarnje osvjetljenje u odjeljku za zamrzavanje | — |
| Vrata pretinca za zamrzavanje s 4 zvjezdice | — |
| VarioSpace | ✔ |
| Rasvjeta IceMaker-Safe | — |
| EasyTwist-Ice | Nein |
| Posuda za kockice leda | — |
| Broj posuda za kockice leda | 0 |
| Broj filtara vode | 0 |
| Broj rashladnih uložaka | 2 |
| Broj pladnjeva za zamrzavanje | 0 |
| Oznaka zvjezdice | 4 |
| Trajanje čuvanja pri smetnji prema GS | 20,00 h |
| InteriorFit | ✔ |
| Suha stražnja stijenka | — |
| Materijal, suha stražnja stijenka | — |
| Ukrasi na unutarnjim vratima | — |
| Materijal pretinaca za odlaganje u vratima | plastika |
| Materijal polica za odlaganje u odjeljku za hlađenje | staklo |
| Materijal vrata | Vrata od plemenitog čelika sa SmartSteel |
| Materijal pomičnih polica za odlaganje, odjeljak za zamrzavanje | staklo |
| Boja kućišta | crna |
| Ručka | Ulegnuta ručka (obostrana, vertikalna, proteže se cijelom dužinom) |
| Pomoć pri zatvaranju | ✔ |
| Graničnik vrata | Pravo |
| Promjena smjera okretanja vrata | moguće samostalno |
| Kut otvaranja vrata | 115° |
| Ukrasi na unutarnjim vratima | može se zamijeniti |
| Nožice podesive po visini | 2 |
| Transportne ručke | sprijeda i odostraga |
| Transportni kotačići straga | ✔ |
| Ventilacija | Ventilacija oplate |
| Vrsta utikača | euro |
| Priključni kabel (duljina) | 2.000 mm |
| Vanjske dimenzije: visina/širina/dubina | 201,5 / 59,7 / 67,5 cm |
| Vanjske dimenzije: visina/širina/dubina (s pakiranjem) | 2.087,0 / 623,0 / 772,0 mm |
| Težina (bez ambalaže) | 77,30 kg |
| Težina (s ambalažom) | 82,80 kg |
| Ukupna zapremnina | 371 l |
| Zapremnina nezamrznutih odjeljaka | 268 l |
| Zapremnina zamrznutih odjeljaka | 103 l |
| Od toga odjeljak visoke kvalitete | 103,1 l |
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Liebherr |
| Jamstvo | 2 + 8 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | C |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 371 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 268 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 103 l |
| Potrošnja električne energije | 162 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 201.5 cm |
| Širina | 59.7 cm |
| Dubina | 67.5 cm |
| Neto težina | 77.3 kg |
| Bruto težina | 82.8 kg |