Mitsubishi Electric klima uređaj Kirigamine Style MSZ-LN50VG(W)/MUZ-LN50VGID EK000236032
Više saznaj ovdje.
Cijena
Mitsubishi Electric Kirigamine Style 5.0 kW bijeli - MSZ-LN50VGW/MUZ-LN50VG  Saznaj više
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Mitsubishi Electric Kirigamine Style 5.0 kW bijeli - MSZ-LN50VGW/MUZ-LN50VG
Učin hlađenja (kW) 5,0Učin grijanja (kW) 6,0
Energetski razred A+++Veličina prostora (m2) 46 - 55
Ovaj model snage 5.0 kW idealan je izbor za prostorije veličine do 55 m².
Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Style 5.0 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-LN50VGW, vanjske jedinice MUZ-LN50VG, infracrvenog daljinskog upravljača i WiFi upravljačkog modula.
Maksimalna vis. razlika (m) 12
Napon priključka 230 V / 50 Hz
Jamstvo 3 god
Boja Bijela
Učinak grijanja 6 kW
Učinak hlađenja 5 kW
SCOP koeficijent 4.6
Nominalna ulazna snaga hlađenja 5 kW
Područje rada u modu grijanja -15≤T≤24°C
Područje rada u modu hlađenja -10≤T≤46°C
Nadopuna rashladnog medija 20 g/m
Razmak nosača vanjske jedinice 500 mm