Mitsubishi Electric klima uređaj Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF50VGK(W)/MUZ-EF50VG
Mitsubishi Electric klima uređaj Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF50VGK(W)/MUZ-EF50VGID EK000236147
Povucite preko slike za zoom
Držite sliku za zoom
Cijena
Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter 5.0 kW bijeli - MSZ-EF50VGKW/MUZ-EF50VG ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Učin hlađenja (kW) 5 Učin grijanja (kW) 5,8
Energetski razred A++ Veličina prostora (m2) 46 - 55
Zahvaljujući naprednoj inverterskoj tehnologiji, Mitsubishi Electric Kirigamine Zen nalazi se u razredu energetske učinkovitosti A++, a za dodatnu uštedu energije uključena je i nova napredna funkcija “low standby power” kojom je potrošnja energije u stanju pripravnosti smanjena za 90%, odnosno na samo 1W.
Snagom od 5.0 kW osigurava upravo željenu klimu u prostorijama do 55 m².
žičano upravljačko sučelje s proširenim mogućnostima kontrole
Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Zen 5.0 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-EF50VGKW, vanjske jedinice MUZ-EF50VG i infracrvenog daljinskog upravljača.
Tehničke karakteristike
Radna tvar
R32
Raspon rashladnog učina (kW)
SEER / Energetski razred HL
7,5 / A++
God. potrošnja hlađenje (kWh)
233
Raspon učina grijanja (kW)
SCOP / Energetski razred GR
4,5 / A+
God. potrošnja grijanje (kWh)
1304
Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm
299×895×195
Težina unut. jed. (Kg)
11,5
Razina buke - hlađenje UJ (dBA)
Razina buke - grijanje UJ (dBA)
Wi-fi
Wi-fi ugrađen
Dodatne opcije
Žičani daljinski upravljač
Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm
Težina vanj. jed. (Kg)
40
Razina buke vanjske jed. (dBA)
52
Promjer cijevi - tekuć. (mm/")
Promjer cijevi - plin (mm/")
Maksimalna duljina cijevi (m)
30
Maksimalna vis. razlika (m)
15
Napon priključka
230 V / 50 Hz
Jamstvo
36 mjeseci
Područje rada - hlađenje (°C)
od -10°C do +46°C
Područje rada - grijanje (°C)
od -15°C do +24°C