Mitsubishi Electric klima uređaj Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF50VGK(S)/MUZ-EF50VGID EK000236181
Više saznaj ovdje.
Cijena
Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter 5.0 kW srebrni - MSZ-EF50VGKS/MUZ-EF50VG  Saznaj više
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter 5.0 kW srebrni - MSZ-EF50VGKS/MUZ-EF50VG
Učin hlađenja (kW) 5,0Učin grijanja (kW) 5,8
Energetski razred A++    Veličina prostora (m2) 46 - 55
Zahvaljujući naprednoj inverterskoj tehnologiji, Mitsubishi Electric Kirigamine Zen nalazi se u razredu energetske učinkovitosti A++, a za dodatnu uštedu energije uključena je i nova napredna funkcija “low standby power” kojom je potrošnja energije u stanju pripravnosti smanjena za 90%, odnosno na samo 1W.
Snagom od 5.0 kW osigurava upravo željenu klimu u prostorijama do 55 m².
Radna tvar R32
Raspon rashladnog učina (kW) 1,4 - 5,4
SEER / Energetski razred HL 7,5 / A++
God. potrošnja hlađenje (kWh) 244
Raspon učina grijanja (kW) 1,4 - 7,5
SCOP / Energetski razred GR 4,5 / A+
God. potrošnja grijanje (kWh) 1309
Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm 299×895×195
Težina unut. jed. (Kg) 11,5
Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 30/43
Razina buke - grijanje UJ (dBA) 30/49
Wi-fi Wi-fi ugrađen
Dodatne opcije Žičani daljinski upravljač
Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm 880×840×330
Težina vanj. jed. (Kg) 40
Razina buke vanjske jed. (dBA) 52
Promjer cijevi - tekuć. (mm/") 6,35 (1/4")
Promjer cijevi - plin (mm/") 9,52 (3/8")
Maksimalna duljina cijevi (m) 30
Maksimalna vis. razlika (m) 12
Napon priključka 230 V / 50 Hz
Jamstvo 36 mjeseci
Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
Područje rada - grijanje (°C) od -15°C do +24°C
Wifi upravljanje
Automatsko uključivanje
Antialergijski filter
Perivi filter za prašinu iznimno je lak za održavanje
Auto dijagnoza
Mogućnost očitanja grešaka i obaviještavanja servisera
Automatski režim rada
Uređaj sam izabire između režima hlađenja ili grijanja, zavisno i uvjetima u prostoru
Eco režim
Režim maksimalne uštede potrošnje električne energije
High power režim
Katehinski filter
Opremljen je antioksidansima koji su djelotvorni protiv virusa i bakterija
Tihi rad
Režim u kojem se snižava razina buke unutarnje i vanjske jedinice
Timer
Omogućuje korisniku podešavanje vremena pokretanja i gašenja uređaja
Jamstvo 3 god
Boja Srebrna
Učinak grijanja 5.8 kW
Učinak hlađenja 5 kW
Tip unutarnje jedinice Zidna jedinica
Tip jedinice Set (unutarnja + vanjska)
Namjena klima prema prostoru od 36 do 50 m2
Rashladno sredstvo R32
SEER koeficijent 7.5
SCOP koeficijent 4.5
Nominalna ulazna snaga hlađenja 5 kW
Područje rada u modu grijanja -15≤T≤24°C
Područje rada u modu hlađenja -10≤T≤46°C
Promjer cijevi tekuće faze 1/4"
Promjer cijevi plinske faze 3/8"
Max. dužina cijevi 30 m
Max. visinska razlika 12 m
Prednapunjena dužina cijevi 7 m
Nadopuna rashladnog medija 20 g/m
Razmak nosača vanjske jedinice 500 mm