Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Philips glačalo DST7061/30 7000 SeriesID EK000529769
Philips glačalo DST7061/30 7000 SeriesID: EK000529769
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 119,00 €
Philips glačalo DST7061/30 7000 Series
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Philips glačalo DST7061/30 7000 Series
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Ljubičasta |
| Snaga glačala | 3000 W |
| Neprestana para | 55 g/min |
| Dodatna količina pare | 250 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.3 l |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Funkcija samočišćenja | Ne |
| Neto težina | 1.88 kg |