Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
MS ENERGY električni romobil Flare XID EK000593669
MS ENERGY električni romobil Flare XID: EK000593669
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 1.249,00 €
Dostavljamo već od 19.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe


Vožnja visokih performansi



Glavne značajke
- Ekstremna snaga dvostrukog motora, svaki od 800 W, s podešavanjem ubrzanja putem aplikacije
- Ekstremni okretni moment, podešavanje snage putem aplikacije
- Baterija sa Smart BMS-om
- Dvostruki c-ovjes sprijeda i straga
- Bubanj kočnice za sigurno zaustavljanje
- Elektronička varijabilna regenerativna kočnica s ''prigušenom kočnicom''
- Moderan zaslon
- Ultra svijetlo prednje LED svjetlo + svjetla za okretanje + bočna LED svjetla
- Mehanizam za sklapanje praktičan za prijevoz kada nije u upotrebi
- Gume protiv probijanja
- Dostupan u krom boji
| Brand | MS Energy |
| Tip proizvoda | Električni romobili |
| Jamstvo | 2 god |
| Domet | 70 km |
| Masa | 31 kg |
| Snaga motora | 1600 W |
| Veličina kotača | 10 " |
| Maksimalna nosivost | 120 kg |
| Sklopivi dizajn | Ne |
| Baterija | 52 V |
| Vrijeme punjenja | 9 h |
| Materijal izrade | Aluminij |

